• Stół do ping ponga WINSPORT OUTDOOR

1650.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 100
Gabaryt 4 100
Gabaryt 4 - za pobraniem 105
Dostępność Mało
Waga 70 kg

Zamówienie telefoniczne: + 48 502220482

Zostaw telefon

Opis produktu "Stół do tenisa stołowego do użytku na zewnątrz, odporny na warunki atmosferyczne, oryginalne wymiary turniejowe"

Stół do tenisa stołowego Bandito „Outdoor”

 

Odporny na warunki atmosferyczne stół do tenisa stołowego „Made in Germany” o oryginalnych wymiarach turniejowych (274 x 152,5 x 76 cm)

 

 

Odporny na uderzenia panel z żywicy melaminowej o grubości 4 mm jest również trwale połączony z metalową podkonstrukcją o grubości 36 mm. Płyta jest absolutnie niewrażliwa na wilgoć oraz odporna na wysokie temperatury i promieniowanie słoneczne. Ze względu na specjalne właściwości, takie jak grubość blachy, efekt rotacji, a także tarcie ślizgowe i odporność na ścieranie, płyta ma ocenę „1” w systemie punktowym. Niezwykle stabilny okrągły profil rurowy ramy dolnej ma grubość 25 mm i jest malowany proszkowo ze stali nierdzewnej. Stół jest składany i rozkładany za pomocą prostego wariantu uchwytu obrotowego z mechanizmem blokującym. Szczególnie praktyczny jest nowo opracowany jednoosobowy system otwierania z nim związany. Niezwykle przydatne są boczne mocowania na cztery piłki i dwie rakiety. Turniej Bandito jest testowany przez TÜV, jego dane techniczne są zgodne z normą EN 14468-1, a także z nowym standardem UE „Ochrona przed dziećmi”.

Ten stół do tenisa stołowego, który nadaje się do użytku na zewnątrz, może być oczywiście używany również w pomieszczeniach i jest odpowiedni dla wymagających sportowców rekreacyjnych, a także do użytku w szkołach lub domach młodzieżowych.
Szczególną zaletą tego modelu jest możliwość tzw. „POZYCJI ODTWARZANIA”, w której można grać samotnie przeciwko ustawionej pionowo płycie.
 

Po złożeniu cały stół do tenisa stołowego ma tylko ok. 65 cm szerokości. Wysokiej jakości czarne koła transportowe o grubości około 12,5 cm można obracać, aby ułatwić transport.

 

Zakres dostawy wraz z kompletem siatki i instrukcją montażu. (Rakiety i piłki nie są dołączone.)

Stół do tenisa stołowego dostarczany jest w bezpiecznym w transporcie pudełku wysyłkowym, wymiary: 163 x 145 x 12 cm, waga 59 kg,

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie