• Bieżnia elektryczna SOLE by HAMMER F65

Symbol: f65
9500.00 -11% 8500.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 120
Gabaryt 5 120
Gabaryt 5 - za pobraniem 125
Dostępność Mało
Waga 110 kg

Zamówienie telefoniczne: + 48 502220482

Zostaw telefon

BIEZNIA NOWA

B-grade

2 kategoria

 

Bieżnia Sole Hammer F65 wyposażona w silnik 3,25 KM mocy stałęj, który napędza pas do prędkości maksymalnej 18 km/h i nachyla pas w zakresie 15 poziomów. F65 Sprzęt pozwala trenować w jednym z sześciu programów włączając specjalne programy na tętno oraz spalające tłuszcz.

Wyświetlacz ma jaskrawy niebieski ekran. W czasie treningu stale wyświetlana jest informacja o prędkości, kącie nachylenia, czasie, przebytym dystansie, kaloriach, pulsie oraz tempie. Urządzenie posiada też funkcję śledzenia ½ km, a także grafikę ukształtowania terenu w różnych programach. Wyświetlacz został wyposażony w głośniki, do których można podłączyć wszystkie typy odtwarzaczy MP3 (iPod, itp.)

Sole pozwala użytkownikom na swobodę transferu danych treningowych pomiędzy sprzętem SOLE a urządzeniami smartfon/tablet. Użytkownicy zarówno systemów iOS jak i Android, mogą pobrać za darmo aplikację "SOLE", która pozwoli komunikować się ze sprzętem do ćwiczeń lub przetransferować dane treningowe do aplikacji (Fitbit, Record, Mapmyrun, Apple Health).

Bieżnia posiada wspomaganie składania. Opatentowany system ramy wraz z zapięciem bezpieczeństwa Safety Lock Deck powoduje ustawienie bieżni we właściwej zamkniętej pozycji kiedy jest ona w pozycji pionowej. Model F85 posiada także unikatowy system Easy Assist Folding Deck Design (asystent składanej bieżni), dzięki któremu możliwe jest odblokowanie bieżni, następnie odsunięcie się krok w tył, a bieżnia rozkłada się sama. Jest to unikatowy system w bieżniach SOLE, który sprawia że rozkładanie bieżni staje się niewiarygodnie łatwe.

Wygodne kontrolki powalają łatwo i szybko zmieniać prędkość lub nachylenie. Z tego powodu przyciski prędkości oraz kąta nachylenia bieżni umieszczone są po bokach ekranu LCD, co umożliwia łatwe korzystanie z nich w czasie treningu.

Cicha i elastyczna platforma zapewnia wygodny trening, jednocześnie redukując nacisk o ok. 40%. Jest to ta sama podstawa, jaka stosowana jest w modelach komercyjnych, a jej woskowanie zapewnia mniejsze zużycie silnika w czasie treningu. Jasny i duży ekran wyświetlacza czyni trening łatwiejszym przyjemniejszym. Wiadomości na ekranie z alfanumerycznym centrum tekstu przesyła wiadomości, które pozwalają krok po kroku przeprowadzić przez każdy trening.

Silnik z wysokim momentem obrotowym o mocy przemysłowej z ocynkowanym kołem zamachowym o dużej średnicy wykonanym w całości ze stali zapewniają bieg/marsz bez niepotrzebnych wibracji. Koła napędowe zapewniają chłodniejszą pracę silnika i wydłużają jego żywotność.

Rolki 7 cm z zamkniętym łożyskiem oraz miedzianymi kablami uziemiającymi minimalizują napięcie elektrostatyczne. Zapewniają większą powierzchnię kontaktową pomiędzy rolką a taśmą, co wydłuża żywotność taśmy.

 

Funkcje komputera:
Programy standardowe:
6
Program użytkownika:
2
Program sterowany tętnem:
2
Wyświetlacz:
7,5" LCD
  • Puls ręczny poprzez sensory dotykowe
  • Pomiar pulsu poprzez pas telemetryczny (opcja).
  • Bluetooth - Łączność z tabletem / smartfonem
  • Nawiew
  • Miejsce na bidon i inne akcesoria

Dane:
Moc ciągła silnika:
3,25 KM
Prędkość:
1 - 18 km/h regulowana elektronicznie
Nachylenie:
0-15 % regulowane elektronicznie
Wymiary pasa:
152 x 56 cm
Zasilanie:
230 v , 50 Hz
Waga bieżni:
115 kg
Max.waga użytkownika:
160 kg
Wymiary (dł.szer.wys):
204 x 93 x 145 cm
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie