• Bieżnia elektryczna HAMMER CLEVERFOLD TM7

Symbol: m7
3599.00 -31% 2499.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 80
Gabaryt 3 80
Gabaryt 3 - za pobraniem 85
Dostępność Mało
Waga 41 kg

Zamówienie telefoniczne: + 48 502220482

Zostaw telefon

Model powystawowy w kartonie

 

Model powystawowy

B-kategoria

B-grade

 

 

Łatwe przechowywanie! Cud oszczędzający miejsce z innowacyjną funkcją składania
Inteligentny sposób na bieganie

CleverFold TM7 to szybko składana bieżnia, która idealnie nadaje się do małych pomieszczeń mieszkalnych. Żadne prace montażowe nie są konieczne! Bieżnia jest dostarczana do Twojego domu zmontowana i bez problemu ją rozstawisz. Po treningu wytrzymałościowym możesz ją całkowicie złożyć. CleverFold TM7 to prawdziwy cud oszczędzający miejsce, szczególnie w kompaktowej przestrzeni mieszkalnej. Doświadczysz multimedialnego treningu biegowego i będziesz cieszyć się przy każdym kroku super miękką powierzchnią do biegania. Sprint z prędkością do 18 km/h – wyciągnij wszystko co możliwe z silnika o mocy 1,5 KM. Dzięki innowacyjnym aplikacjom fitness, takim jak Kinomap i BitGym (za pośrednictwem funkcji aparatu) możesz sobie zapewnić różnorodność podczas treningów. Przemyślana składana konstrukcja o nowoczesnym wyglądzie i komfort biegu sprawią, że nie będziesz się umiał doczekać kolejnego treningu.

Programy non-stop
Pełna moc i różnorodność dzięki 15 programom treningowym i 3 programom tętna. Każdy z 15 zainstalowanych programów jest podzielony na 20 sekcji, a czas dla każdej sekcji jest obliczany przez podzielenie ustawionego czasu przez 20 sekcji. Ponadto możesz bezpiecznie trenować z CleverFold TM7 wg ustawionego tętna docelowego. Przy tej opcji potrzebny jest pas telemetryczny (dostępny osobno).

Twój „biegowy” panel kontrolny
Komputer treningowy i czytelny wyświetlacz LCD są zintegrowane z konsolą bieżni. Uchwyt na tablet pasujący do wszystkich popularnych urządzeń mobilnych to idealne miejsce do odłożenia smartfonu lub tabletu. Przyciski komputera są bardzo łatwe do odczytania, a programy treningowe są dziecinnie proste do ustawienia. Możesz sterować początkiem / końcem treningu za pomocą poszczególnych przycisków. Ty definiujesz programy i prędkość. Ponadto masz przyciski szybkiego dostępu do bezpośredniego wyboru 6 km/h i 9 km/h. Trenuj z wartościami domyślnymi (czas, dystans i kalorie) lub wybierz jeden z 15 fabrycznie zainstalowanych programów.

Wyświetlacz komputera
Czytelne ikony na wyświetlaczu bieżni wyraźnie pokazują następujące wartości treningu: prędkość, czas, dystans, kalorie i puls.

Poznaj wirtualny świat biegania
Korzystając z aplikacji fitness BitGym i Kinomap zanurzysz się w wirtualnym świecie trasy i dodatkowo zmotywujesz. Czeka na Ciebie wiele „tras na żywo”.

Zintegrowany port USB w konsoli załaduje smartfon lub tablet podczas odtwarzania muzyki lub oglądania filmu.

Możliwość złożenia
Brak przestrzeni życiowej i brak miejsca, aby po zakończonym treningu móc pozostawić rozłożoną bieżnię? Dzięki innowacyjnej funkcji składania, bieżnię można złożyć do takich rozmiarów, że schowasz ją np. pod łóżkiem lub w niewielkiej niewykorzystywanej przestrzeni obok szafy. Dodatkowo zamontowane rolki transportowe ułatwiają przestawianie bieżni w pomieszczeniu, a stojak blokujący ułatwi ustawienie bieżni w pionie. Nie ma więcej wymówek! CleverFold TM7 z pewnością znajdzie miejsce w Twoim domu.

Inteligentna, kompaktowa i mocna
Silnik bieżni CleverFold TM7 ma moc 1,5 KM i zakres prędkości od 1 do 18 km/h. Podczas treningu biegowego prędkość można regulować za pomocą przycisków +/- na konsoli. Ponadto możesz wybrać bezpośrednio prędkość 6 km/h i 9 km/h za pomocą dwóch przycisków szybkiego wyboru. Optymalnie zaprojektowana powierzchnia bieżni o wymiarach 130 x 43 cm gwarantuje doskonałą swobodę ruchów. Dzięki stabilnej, ale składanej konstrukcji, biegać mogą osoby o masie ciała do 130 kg.

Delikatna amortyzacja podczas biegania
Tłumiąca wibracje powierzchnia bieżni Super Soft posiada 4-punktowy system tłumienia i nie obciąża stawów. Twoje wrażenia z biegania na bieżni są więc bardzo zbliżone do biegania po lesie. Powierzchnia antypoślizgowa zapewnia niezbędne bezpieczeństwo i stabilność.

Bieżące tętno
Trenuj bezpiecznie i z sercem. Opcjonalny pas telemetryczny jako czujnik tętna pomaga kontrolować puls, który będzie wyświetlany na wyświetlaczu. Odbiornik impulsów został już zintegrowany.


Funkcje komputera:

 • Ilość programów fitness: 18
 • Ilość programów treningowych: 15
 • Stale wyświetlane wartości: 4
 • Czytelny wyświetlacz LCD Touch Displey
 • Pomiar pulsu poprzez pas telemetryczny (opcja)
 • Podpórka na tablet, smartfon
 • Gniazdo USB z funkcją ładowania
 • Możliwość ustawienia dolnej i górnej granicy tętna: możliwość ustawienia górnej granicy tętna

Dane techniczne:

 • Moc silnika: 1,5 KM
 • Zakres prędkości: od 1 km/h do 18 km/h
 • Wymiary pasa: 130 x 43 cm
 • Rolki transportowe
 • Zasilanie: 230 v , 50 Hz
 • Waga: 41 kg
 • Max.waga użytkownika: 130 kg
 • Wymiary po rozłożeniu: 149 x 80 x 116 cm
 • Wymiary po złożeniu: 23 x 81 x 151 cm
 • Kolor: czarny
 • Możliwość złożenia: tak
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie