• Atlas treningowy Christopeit Profi Center 2 stacje

1500.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 120
Gabaryt 5 120
Gabaryt 5 - za pobraniem 125
Dostępność Mało
Waga 100 kg

Zamówienie telefoniczne: + 48 502220482

Zostaw telefon

Centrum fitness Profi Centre de Luxe gwarantuje trening górnej części ciała, pleców, ramion, ramion, brzucha i nóg z indywidualnym obciążeniem dzięki dołączonym 12 obciążnikom, umożliwiając w ten sposób pełny trening w domu. Centrum fitness zajmuje się mięśniami całego ciała poprzez wiele opcji ćwiczeń.

Regulacja wysokości siedziska oraz duże i wygodne poduszki umożliwiają zróżnicowany i wygodny trening. Czarne wykończenie lakierem oraz misternie przetworzona i dopasowana tapicerka ze szwami na czapkach i tylnym polarem nadają Profi Centre de Luxe wyjątkowo atrakcyjny wygląd. Połączony moduł wyciskania na ławce i motylkowy z dużymi podkładkami na ramiona i różnymi opcjami chwytania zapraszają na trening. Pakiet o wadze ok. 60 kg można regulować w 12 krokach po 5 kg, po prostu przez przestawienie sworznia blokującego. Ponadto pakiet wagowy można wyposażyć w opcjonalny zestaw wagowy 10 kg o łącznej wartości około 70 kg. Ze względu na prowadnicę linki i konstrukcję odchylającą, w zależności od rodzaju ćwiczenia, możliwe jest obciążenie ok. 5-90 kg. Latissimus i loki można wydłużyć za pomocą haka do łańcucha / karabińczyka, a tym samym dostosować do wygodnej pozycji treningowej. Dzięki dołączonym akcesoriom, takim jak curlpult, mankiet na nogę i uchwyt, można wykonać wiele różnych ćwiczeń.

Szczegółowy podręcznik treningowy dla ponad 45 ćwiczeń pokazuje przykłady zilustrowanych ćwiczeń oraz zawiera cenne wskazówki i zalecenia zgodnie z aktualnymi ustaleniami w dziedzinie sportu.

Urozmaicony trening zapewnia jednostka skokowa i zanurzeniowa, którą można ustawić po prawej lub lewej stronie stacji, w zależności od lokalizacji. Siłowniki hydrauliczne jednostki krokowej można regulować w 4 poziomach oporu i mają bardzo duże skorupy stóp, aby zapewnić bezpieczne oparcie. Nawet w szczegółach nawet śruby i nakrętki są pokryte plastikowymi zaślepkami, aby ustawić stację w idealnym stanie optycznym. Wciągane, chronione koła pasowe, 5-milimetrowe plastikowe liny i agrafki zapewniają bezpieczną i długotrwałą funkcję treningu siłowego i wytrzymałościowego, z uwzględnieniem instrukcji i zaleceń treningowych. Domowy trening sportowy z centrum fitness Station Profi Center oznacza: Twoje studio treningowe w domu dla zorientowanego na cel treningu siłowego i wytrzymałościowego. Może to promować metabolizm, wzmacniać ukierunkowane mięśnie i poprawiać ogólną kondycję.

 

Waga wysyłki 139 kg
(Towary wielkogabarytowe, zostaną wysłane przez przewoźnika)
Opcje ćwiczeń 45 (ramię, klatka piersiowa, plecy, nogi, brzuch i ręce)
krokowy
Kontrola oporu krokowego Siłownik hydrauliczny regulowany w 4 kierunkach
Regulowana stacja dip 2-krotnie
Fotel z regulacją wysokości, 4-krotnie
Wygodne oparcie i poduszka siedziska są wyjątkowo mocne
podparcie lędźwiowe
Latissimus i curl bar
Kombinowana prasa stołowa lub motylkowa
curl
Armcurlpult
Metalowa płyta bieżnika do ćwiczeń zwijających się podczas stania
brzana rack
Kwadratowa rura stalowa o wymiarach około 50 x 50 mm
Obciążenie w zależności od rodzaju ćwiczeń 5 kg - 90 kg
Masa wtyczki 12 x 5 kg
Możliwość rozbudowy o dodatkowe obciążniki / tabliczki obciążeniowe max. dwa dodatkowe obciążniki wtyczek na 5,0 kg
Maksymalna masa ciała 130 kg
Rzeczywisty rozmiar dł. 179 x szer. 151 x wys. 197 cm
Dostosowanie zadziałało
Informacje dodatkowe Zapadki i zespół krokowy można zamontować po lewej i prawej stronie
dodatkowo 1x mankiet kostki i 1x rączka
Dolny kabel do ćwiczeń takich jak loki na ramionach i wiosłowanie

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie